Sponsor Ol

Sponsor ol ! Sevgili firma sahipleri bu konu çok karışık bence, benmi size sponsor olacağım sizmi web siteme sponsor olacaksınız ? Bu konu çok karışık olsada , yada anlaşılmazsada sponsorluk diye birşey yok şimdiden söyleyeyim. Eğer yolum sizin mekana düşürse işlemeniz çok iyi bir şekilde Kuşadası’nda hizmet veriyorsa web sitemizde yer alırsınız.

Değerli firma sahipleri eğer internetin gücüne inanıyor iseniz ben size sporsor olurum. Elimden geleni esirgemem fakat internet reklamına önem ve o heyacanı sizde hissetmem ise kusura bakmayın burada yer alamazsınız.

Yazımın başında dediğim gibi sizmi bana sponsor olursunuz, benmi size sponsor olurum oturup konuşmak gerek anlatmak anlamak gerek dijital web reklam hakkında bilginiz var ise ne demek istediğimi anladınız umarım.

Kuşadası’nda internet dijital web reklam konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız. Sitemizde web reklamları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Dijital web Reklam ve Sponsorluk Nasıl Çalışır ?

Banner Reklam : Sitemizde Google reklamları yayınlamaktadır. Siteni üst , kenar , alt ve sayfa içlerinde banner reklam köşelerinde yayınlamakta bu reklamlar otomatık ve manuel olarak çalışmakta burada yer almak isterseniz bizimle iletişime geçiniz lütfen.

Advertorial Reklam : Firma haberleri ve firma tanıtımları size özel yazı 300 kelimelik yazı metni olarak tanıtım , haber , etkinlik , ve sosyal medya kanallarımızda duyura bilmeniz için Advertorial Reklam oluşturulması. Sitemiz hakkında daha fazla bilgi almak isteryor iseniz bizimle iletişim geçiniz lütfen.


Lütfen Kimler Aramasın Bizi  !

İnternet dijital web reklam işi ile uğraşan kişilere deli muamelesi yapan kişiler. Bize çoçuk muamelesi yapan kişiler lütfen bizi arayıp vaktimizi almasın saygılarımla.