Kuşadası’nda Muhteşem Köy Kahvaltı Yerleri

3

Günün en önemli öğünüdür sabah kahvaltısı evde her gün kahvaltı hazırlıyanlar için kahvaltı sofrası kabus gibi gelmektedir.Hep içlerinde birisi bana kahvaltı hazırlasada bende oturup kahvaltı keyfi yapayım diye hep söylenirler değilmi ? Ehh birazda haklılar tabi ! Eşlerine bir güzellik yapmak isteyenler bilincinde olanlar tercihlerini kahvaltıya götürerek bu keyfi beraber çıkarmaktadırlar.

Peki şöyle güzel bir köy kahvaltısı nerede yapabiliriz araştırma içinde olanlar için işte Kuşadası çevresinde en güzel köy kahvaltı yapacak yerlerini sizler için araştırdık. En çok tercih edilen Kuşadası köy kahvaltı mekanları listesi hem güzel bir serpme kahvaltı yapabileceğiniz hemde temiz hava ve doğasında hoş vakit geçirebileceğiniz Kuşadası kahvaltı yerleri.

Babil Köy Sofrası :

Doğa ile başbaşa kuş sesleri ve çırçır böcekleri eşliğinde köy kahvaltısı ve yöresel lezzetlerle yani başınızda. Kuşadası merkeze 10 uzaklıkta Babil Köy sofrası  haftanın yorğunluğunu atabileceğiniz temiz havada köy kahvaltısı çok zengin çeşitler sunulmakta. Uygun fiyatı ve serviste çalışanlar çok iyi samimi ve güler yüzlü sizlerede kirazlı köyünde kahvaltı yapmak istiyorsanız bir uğramanızı tavsiye ederim. Telefon: Güncelleme gerek

babil köy sofrası

Andız Köy Sofrası :

Kuşadası’na 4 km uzaklıkta Aydın çamlık yolu üzerinde yılların mekanı Andız köy sofrası‘nda kahvaltı yapmak ayrı bir yeri vardır bilenler bilir.Doğası temiz havasında serpme köy kahvaltısı zengin çeşitlikleri ile muhteşem bir lezzet.Arka taraftaki bahçesinde şark köşelerinde aileniz ile çok rahat bir şekilde oturma grupları var.Hafta sonu çok kalabalık olması sebebi ile önceden rezervasyon yapmanızda faydası olacaktır.

aldız köy sofrası

Ağaçlı Köyü Sofrası :

Kuşadası’nın Davutlar beldesiyle Söke arasındaki Ağaçlı Köyü’nün bazlaması bir harika… Köye gelip tepeden Kuşadası’nı görmek, doğanın içerisinde kahvaltı etmek çok güzel.Köyde gezi yapalım derseniz mutlaka uğranması gereken bir mekan ağaçlı köyü girişindeki köy kütüphanesini hergün Türkiyenin dört bir yanından onlarca ziyaretçisi var.istedinginiz kitabı alın doğa deniz manzaralı mekanda tavşan kanı çayınızı içerek kitabını okuyun. Haluk Yalçınöz köyün edebiyat kültür sanat turizm günülüsü.Söke’nin denize bakan penceresinden.Size bu güzelikleri yaşatan isim.

ağaçlı köyü söke

Sizlere Kuşadası’nda Muhteşem Köy Kahvaltı Yerlerini tanıtmaya çalıştım umarım faydalı olmuştur.Şimdi sıra sizlerde bizlere Kuşadası’nda Muhteşem Köy Kahvaltı Yerlerini tavsiyede bulunun,sizlerin tavsiye mekanları’da sayfamızda yerini alsın.

3 YORUMLAR

  1. Yeni açılan new iday köy kahvalti ve çay bahcesindeki kahvaltiyı tavsiye ederim.hem doğal hem çeşit çok hem de ucuz (20tl).yeri:kustur kavşağı (giderken lambalarin sağında )tel:0543 3804113

Bir Yorum Yazın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin