Kuşadası’nda Fasıla Gittim Gelicem

0
Kuşadası'nda Fasıla Gittim Gelicem

Fasıl biz Türk toplumu için vazgeçilmez  bir gece etkinliği olarak bilinir.Günümüzde Fasıl meyhane bir arada yürütülmekte meyhane ile fasıl arasındaki fark kalmadı.Hatta gençlere sorulduğunda arasındaki fark nedir anlamsız cevaplar vermektedirler.Bu sorunun cevabını yazmayacağım bilenler lütfen sayfamızın alt tarafına yazabilirler.

Kuşadası’nda Fasıl & Meyhane mekanları arıyanlar için hazırlamış liste halinde. Kuşadası Fasıl Mekanları tanıtım yazım tam sizlere göre Kuşadası’nın en ünlü Fasıl & Meyhaneleri listesi açıklama, adres ve telefon numaraları kapsamlı olarak listeledik.

Limon Ağacı :

Ortam ve sahnesi ile Limon ağaçı yıllardan beri hizmet vermekte Limon ağaçı’nda izlenim olarak genç çiftler ve ailesi eğlenmek isteyen çoğunlukta.Mekanın sahibi Tahsin bey çok nazik ve misafirperver duruşu bizi çok etkiledi her masaya istek ve dilekleri ile alakadar. hafta sonu kalabalık olması sebebi ile masa bulmak mümkün olmuyor bilginiz olsun.

limon ağaçı meyhanesi

Adres: Barbaros Bulvarı. Dağ Mahallesi. Mutlu Sokak No: 06 Aydın / Kuşadası
Telefon: (0256) 614 66 00

Rum Meyhanesi :

Rakı & Balık Meyhane denilince ilk akla gelen Rum meyhanesi olur.Muhteşem sahnesi ve güzel mezelerin eşliğinde balık keyfi yaşamak isteyenler tercihi Rum meyhanesi’dir. Çalışanlar güler yüzlü ve samimi davranışları bir meyhane ortamı değilde evdeymiş gibi hissi vermekte, meyhane ara sokakta olması rağmen çok kalabalık ön rezervasyon yapmanız faydası olacaktır.

rum meyhanesi

Adres: Camikebir Mahallesi.Tuna sokak No:4 Kuşadası / Kaleiçi
Telefon: 0555 887 98 98

Adı Meyhane :

Kuşadası’nın en eski meyhenesi olaraktata bilinir Adı meyhene. Müzisyenler çok başarılı her masaya giderek isteklerini söylemekte,Mekan sahibi ilgi alakası unutmamak gerek çok iyi bir iznenim vermekte halden anlayan dikkatımı çekti içkiyi fazla kaçıranları çok iyi idare edişine rastlardım işte işin ehli olduğunu belli etti.Mekanda servis 10 numara ilgi alakasını hiç kesmiyorlar.

adı meyhane

Adres: Bahar sk. No:18 Kuşadası / Kaleiçi
Telefon: (0256) 614 34 96


Kuşadası’nda Fasıla Gittim Gelicem diyenler için hazırlamış olduğum yazımda sizlere Kuşadası fasıl ve meyhanelerini yorumladım.Şimdi sıra sizlerde bizlere görüşlerinizi bildiriniz sayfanın alt tarafındaki yorum yaz bölümüne kolayça yazabilirsiniz.Sizlerinden gelen yorum ve düşünceler ile yeni mekanlar eklene bilinir yada sayfadan kaldırıla bilinir,sizlerin yorumları bizler için önem taşımaktadır.Sizlere Kuşadası’nda iyi eğlenceler dileriz.

Bir Yorum Yazın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin