Kuşadası’nda Balık Nerede Yenir

0
Kuşadası'da Balık Nerede Yenir

Kuşadası’nda balık nerede yenir ? Şöyle güzel bir balık restoran olsada gitsek, diyeler için Kuşadası’nın en iyi balık restoranlarını sizler için araştırdık, ve Kuşadası’nda en çok tercih edilen en lezzetli ve en iyi servisi ile Kuşadası balık restorantları listemizde bakalım hangi Kuşadası balık restoranları meşhur.

Macit Balık Restaurant :

Kuşadası  İzmir Kuşadası çevreyolu üzerinde tartışılmaz en iyi balık restoranı. Meze çok güzel bir sunum ile servis edilmekte, tam kıvamında pişirilmiş balık ızgarası lezzetinde insan konuşmaya fırsat bulamıyor. Kuşadası güvercinadası ve limanı Macit restoran’da seyir etmek birbaşka güzel. Nezih bir ortam servis güler güzlü en önemlisi mekanda bulunduğunuz süre içinde servis ilgi alaka çok iyi.

Macit Balık Restaurant 1

Çapa Balık Restaurant :

Kuşadası marina mevkisinde Çapa balık restaurant damak tadınızı bulabileceğiniz Kuşadası balık restarantlar arasında. Mezeler mevsimine göre hazırlanmakta lezzeti başka bir güzel,Calamar tavası çok ama çok lezzetli. Garsonlar çok güler yüzlü bir şekilde servis vermekte.Mazaraya gelirsek büyüleyici mutlaka gidip görmenizi tavsiye ederim.

Çapa Balık Restaurant 1

Black & White Restaurant :

Kuşadası balık hali mevkisinde bululan Black & White Restaurant yerli ve yabancı hatta Kuşadası’nda yaşanyan yerli halk için en çok tercih edilen Balık Restaurantlar arasında. Balık pişirmede uzman ustası lezzetli sunumu ile iştah açıcı gercekten sunum tabağı özelle hazırlanmış ustayı tebrik etmek gerek.Mekan çok uygun fiyatları var menüsü 3 çeşit meze çipura ızgara  salata 20 TL  gayet doyurucu.Garson çok iyi bir balık restaurant garsonu bilgisi, servisi , güler yüzlü tek garson olmasına ramen aksaklık yok.Benim çok ilgimi çekti işini gerçekten seven bir garson.Özkan şefi teprik ederim.

Black & White Restaurant

Sizlere Kuşadası’nda Balık Nerede Yenir mekanlarını tanıtmaya çalıştım umarım faydalı olmuştur.Şimdi sıra sizlerde bizlere Kuşadası’nda Balık Nerede Yenir Yerleri tavsiyede bulunun,sizlerin tavsiye mekanları sayfamızde yerini alsın.

Bir Yorum Yazın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin