Kuşadası Web Tasarım

0

Kuşadası Web Tasarım Hizmeti

Kuşadası web tasarım uzmanlığı yaptığımız web site işinde deneyimiz ile hizmetinizdeyiz. Ancak stratejik, yenilikçi düşünce, müşterilerimizin başarı öykülerinin yaratılmasına gerçekten öncülük edebileceğimiz yerdir. Web site Projelerinizi, tanımlarken zorlukları ve hedefleri tam olarak anlamamıza olanak tanıyan kapsamlı bir keşif ve tanımlama süreci ile başlar.

Web site Projelerimizin çoğunun mevcut sitelerin yeniden tasarlanmasıyla birlikte, web sitesi yeniden tasarlama başarısı için kendi strateji çerçevemizi geliştirdik ve sizlere sunuyoruz .Verileri, tasarımı, içeriği ve son teknoloji WordPress danışmanlığını birleştirerek, firmanız için en iyi web tasarımlar sunuyoruz. Tasarım ve arama motorlarında en iyi terformans sağlayan web yazılım worldpress sistemi kullanıyoruz. Dünyanın en çok tercih edilen sistemdir worldpress web tasarımlar.

WEB TASARIMI ve KULLANICI DENEYİMİ

Harika tasarımı seviyoruz, ancak tasarımın sadece güzel şeyler olmadığını biliyoruz. 

Müşterilerimizin markasını, hedef kitlesini, zorluklarını ve hedeflerini derinden anlayan tasarımlarımıza yaklaşıyoruz. Tasarımla ilgili analitik yaklaşımımız, kitle belirli kullanıcı yolculuklarını, web arama’lar ve iş hedefleriyle her zaman uyumlu olan, hemen çıkma oranlarını düşürmekten, dönüşümleri artırmaya ve aradaki her şeye dönüşen mühendisler oluşturmamız anlamına gelir. Veri odaklı tasarım, sadece iyi görünmekle kalmaz, aynı zamanda daha da önemlisi gerçekleştirir.

KUŞADASI WEB SİTE PROJE YÖNETİMİ

WordPress projelerini başarıyla teslim etmek, sadece yüksek kaliteli tasarım ve geliştirmenin ötesine geçer. Tüm projelerimiz, zamanında ve bütçeyle teslim edilmekten sorumlu özel bir teknik proje yöneticisi tarafından denetlenmekte olup, bu arada net ve sıkça müşteri iletişimi sağlanmaktadır. Tasarımcı ve geliştiriciler ekibimizi denetlerken, proje yöneticileri de ayrıntılı kapsam belgelerini korumakla sorumludur. Kapsamlı kalite güvencesi  ve kullanıcı kabul testi , yüksek kaliteli, istikrarlı çalışmanın serbest kalmasını sağlamak için gelişmiş araçlar ve otomasyon kullanarak bir proje yaşam döngüsü boyunca gerçekleşir.

WEB SİTE DESTEĞİ VE TEST EDİLEN ZAMAN

Kuşadası’nda bir proje başlatıldığında, çoğu müşteri kurumsal düzeyde destek, bakım ve korunan süre teklifi için bizimle kalmayı tercih eder. Kuşadası web hizmetlerimiz  müşterilerimizin tüm web ihtiyaçlarını gidermekteyiz , özel barındırma ortağımızdan son derece özel WordPress barındırma hizmeti sunarken, müşterilerimiz teknik sistemimizle 24 saat kesintisiz bir şekilde destek alabiliyorlar. Temel desteğin yanı sıra müşterilerimiz, her ay elde ettiğimiz sürenin 6 saatten birkaç gününe kadar, sürekli olarak test etmek, analiz etmek ve sonuçları elde etmek için geliştirmek için devam eden strateji, tasarım ve geliştirme geliştirmeleri için kullanılan bir yeri seçmeyi tercih etmektedir.

Hızlı, esnek, ölçeklenebilir, entegre, optimize edilmiş ve kullanıcı odaklı web site tasarlıyor ve kuruyoruz.

İletişim : 0546 897 9280

Paylaş
Önceki İçerikKale Kapısı
Sonraki İçerikYılancı burnu

Bir Yorum Yazın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin