Kuşadası Tekne Gezisi

0
kuşadası tekne gezisi

Kuşadası Tekne Gezisi :  Milli Park Tekne Turu

Kuşadası tekne gezisi’ne çıkmak isteyenler için bilgilendirme yazımda sizlere Kuşadası’nın en güzel tekne turu olan milli park tekne turlarını anlatıcağım.Kuşadası’na gelen yerli turistlerin en çok tercih edilen Kuşadası tekne turu aktivitesi olarak bilinir.Peki neden tekne turları en çok tercih edilmekte Kuşadası’nda ?
Bu sorunun cevabı çok kısa özetlersek ! Güzel hoş vakit, Eğlenceli , ve güzel gezi tam gün Kuşadası’nda tekne turu aktivitesi mükemmel bir seçimdir Kuşadası bölgesinde.
Milli park tekne turu Kuşadası’nda en çok tercih edilen tekne turu rotasıdır.

kuşadası tekne gezisi 2

Milli park’ın doğasının güzelliği ile dünyaca ünlü bir konumdur Kuşadası Güzelçamlı bölgesinde. Yerli ve yabancı turistler tarafında gezilecek görülecek yerler arasında çok popüler bir yerdir doğası, koyları ve yabanı yaşamı ile büyüleyici bir lokasyondur Kuşadası’nda. Bu sebeble Kuşadası tekne turu firmaları rota olarak Milli park seçim yapmaktadırlar, Kuşadası Güvercinadası’ndan sabah erken saatlerde hareket eden tekneler Milli park rotası’na gitmektedirler. Yaklaşık 1:10 dk sürede tekne gezisinde Yunan adalarını görmekte mümkündür, çok yakın yunan adaları seyiredebilirsiniz.

Milli park’ın büyüleyici 3 koylarında yüzme molası verilmekte ve bu koylarda saat 12:00 gibi açık büfe öğlen yemeği teknede ikram edilmektedir. Kuşadası tekne gezisine fiyata dahil olan öğlen yemeğinde , Izgara köfte , Tavuk ızgara , Makarna, yeşil salata çok güzel açık büfe şeklinde servis edilmektedir.

kuşadası tekne turu yemek

Yemek boyu ücretsiz meşrubatlarda büfeden sınırsız sekilde almak mümkündür. Kuşadası tekne turu bilet fiyatı 40 TL yemek ve yemek boyu meşrubat uygun fiyat ile mükemmel sizce ? Yemek molasından sonra 2 ve 3’cü koylara gidilerek yüzme ve koylada gezide bilirsiniz. Eğlenceli muzikler ile dans edenler ile dans edebilirsiniz bu eğlence en çok komik olan turistler gözümden kaçmadı 🙂 Türk müzikler göbek atmayı beceremeselerde ortaya güzel bir ortam sağlamaktadırlar.

kuşadası tekne dans

Dileyen teknede su kaydırağı bulunmakta çoçuklar gibi eğlenebileceğiniz su kaydırağı mutlaka deneyiniz. Milli park’nın büyüleyici güzelliğini tekneden seyir etmek bir başka, ben Milli parkı çok ziyaret ettim yaya ve araba ile ama tekneden seyir etmek seyirederken sizlerde aradaki varkı göreceksiniz.

  • Milli Park Tekne Turu Fiyatı : 50 TL . % 50 İndirimli 06 – 13 yaş çoçuklar için Fiyat.
  • Fiyata Dahil olanlar : Öğlen yemeği ve yemek süresince sınırsız meşrubat.
  • Gezi Süresi : Başlangıç 09:15 – Bitiş 16:30.
  • Rezervasyon : 0541 939 06 14

 

 

Bir Yorum Yazın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin