Kadınlar Denizi Plajı

0
Kadınlar Denizi Plajı

Kadınlar denizi plajı’nın bilinmeyenler ve merak edilenler kafalardaki sorulara cevaplar hepsi burada.Ön bilgi olaması amaçlı hazırlamış olduğum yazım umarım sizler için faydalı olacak,Kadınlar denizi plajı hakkında en çok merak edilenler listesi.

Kuşadası Kadınlar Plajı Giriş Ücreti :

Plaja giriş ücretsizdir, şemşiye ve şezlong hizmeti almak isterseniz ücretlidir. 2017 sezonunda Kuşadası plajları hepsi ücretsiz olarak belirlenmiştir.Kuşadası kadınlar plajı sadece kadınlara özel bir plaj değildir.Herkese açik olan plajı dileyen herkez giriş yapabilmektedir.

Kuşadası Kadınlar Denizi 3

Kuşadası Kadınlar Plajı Uzaklık Mesafesi :

Kuşadası Otogar:1.68 Km
Kuşadası Merkezine :2.23 Km
Kuşadası Limanı:2.31 Km
Yalancı Burnu : 1.07 Km
Güvercin Adası 2.12 Km
Setur Kuşadası Marina 3.35 Km
Kuşadası Davutlar 13.54 Km

Kuşadası Kadınlar Denizi 1

Kuşadası Kadınlar Plajı nerede :

Plaj şehir merkezinden Güvercinadası yolunu takip ederek yılancı burnundan sora gelmektedir.Kadınlar denizi mahallesi’de iki tane plaj bulunmaktadır,Kadınlar denizi’den sonra Yeşil plaj ( green beach ) bulumakta.

Kuşadası Kadınlar Denizi 2

Kuşadası Kadınlar Plajı Otelleri :

Kadınlar denizi mevkisinde bir çok apart otel , pansiyon , 5 yıldızlı otel , kiralık villalar , mümkün.Hertürlü konaklama seçenekleri ile Kuşadası’nda en çok tercih edilen mevkiside bilinir.

Kuşadası Kadınlar Denizi 5

Kuşadası Kadınlar Denizi Yaşam :

Kuşadası Kadınlar Denizi mevki’de bir çok restoran ve kafeler bulunmaktadır.Öğlen yemeği veya akşam yemeği için çok güzel restoranlarda hizmet alabilirsiniz.Gece hayatı’da çok hareketli geçmekte ünlü Kuşadası barları eğlenebilirsiniz.Kadınlar denizi mevkisi yaz sezonunda çok renkli bir yaz geçirmek isteyenler, yazlık alarak tüm yaz sezonunu burada geçirmekte.Kış sezonunda çok sakın bir yaşam izlenmekte,yazın çok kalabalık olan plaj kış sezonunda sadece yürüyüş için tercih edilmektedir.

Kuşadası Kadınlar Denizi 6

Bir Yorum Yazın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin