Çarşamba, Mayıs 15, 2019

KusadasiBlog.com Gizlilik Politikası’na hoş geldiniz…

Kusadasiblog.com sitesindeki tüm site içindeki yazı,görsel,resim ve makaleler www.kusadasiblog.com sitesine aittir.www.kusadasiblog.com web sitesi tamamen bilgi vermek amaçlı kurulmuştur.Bu bilgiler tamamen web siteyi ziyaret eden ziyaretçilere Kuşadası tanıtım yapmak hedefindedir.Gerek bilgi ve görseller www.kusadasiblog.com web sitesinin yazarları tarafından gezilerek ve deneyerek kişisel bilgileri olup bu bilgiler tamamen yazara aitir.İzinsiz kopyalamak kesinlikle yasaktır.

Topladığımız bilgiler

www.kusadasiblog.com web sitesindeki bilgiler ve resimlerin tarihi yerlerin resim ve bilgileri kaynak olarak alınmış ve düzenleme yaparak sizlere sununmuştur.Kullanıcılar ve web site ziyaret eden kişi ve kurumlar tarafından düzenleme talep edebilir.Kurum ve kişisel başvurular www.kusadasiblog.com iletişim formundan yaparak gerekli düzenleme bilgisini tam olarak vermesi halinde en geç 3 iş gününde düzenlerek yayına yeniden aktif edilir.

Konum bilgileri:

Web sitemizdeki adres tarifleri tamammen kendi bilgimizle olmaktadir.Bu adresler yanlış ve doğru değil ise bizimle iletişime geçebilir düzenleme talepleri en hızlı zaman içinde düzentilir.

Paylaştığınız bilgiler:

Web sitemize yorum yazabilir görüş ve fikirleriniz site özerinden yayınlamaktadır.Yapılan yorumlardan yorumu yapan kullanıcı sorumludur.Kesinlikle KÜFÜR yasaktır.Küfürlü yapan kullanıcılar hakkında yasal işlemler uygunalabilinir.

Şeffaflık ve seçim:

Kullanıcıların bilgi ve email adresleri kesinlikle www.kusadasiblog.com’a ait olup bu mail adresleri başka bir yerde paylaşılmaz.Web site üzerinden yapılan yorumlar web site yöneticisi tarafında kontrol edilerek yayınlanmaktadır.Email adresiniz kesinlikle görünmeyecektir.Sizinle web sitemiz üzerinden iletişime geçmek istiyenler ancak yaptığınız yorum alt kısımına cevap verebilir.Web site yöneticisi istemediği yorumları yayınlamak zorunda değildir.

İletişim Bilgilerimiz

Camikebir Mah.Bahar Sokak.No:28 Kuşadası

(0546) 897 9280 ( Sadece WhatsApp mesaj )
(256) 612 09347 (fax)

Email: info@kusadasiblog.com

KusadasiBog

Yazar olmak istermisiniz?

Send us a message!

Install Contact Form 7 Plugin and replace this text block with your contact form

SON İÇERİKLER

Kuşadası Oto Çekici

Kuşadası'nda oto çekiçiye ihtiyacınız var ? Aradığınız oto kurtarma firmaları en uygun fiyat garantisi ile hizmetinizde ! Kuşadası'nın tüm mahalle ve köyleri, Davutlar, Güzelçamlı,...

Belediye Hamamı

Yılancı burnu