Davutlar

0
Davutlar

Kuşadası davutlar hakkında bilmeniz gerekenleri en çok merak edilenleri bir araya getirerek sizlerle paylaşıcağım.İşte Kuşadası Davutlar en çok sorulan sorular ve merak edilenler listesi.

Davutlar – Kuşadası arası kaç km :

Araç Yolculuğu 18 Km 25 dakika yolculuk sürmektedir.Kuşadası merkezden hareket eden dolmuş ilede ulaşım sağlıyabilirisiniz. Kuşadası merkezden yaz sezonuda her 15 dk hareket eden dolmuşlar, Davutlar merkezindende aynı şekilde geri dönüşte yapabilirsiniz.

Kuşadası Davutlarda Gezilecek Görülecek yerler Nereler :

Davutlar’da gezilecek görülecek yerler tarihi,doğası,plajları ile keşfetmeye sizleri davet ediyor.Kuşadası Davutlar son yıllarda çok popüler yerler arasında kendini kanıtlamış ve her daim söz ettirmeye devam etmektedir. Davutlar’da en çok beğelinen yerler halk çarşısı,sahil yolu, ve tarihi yerleri en çok gezilecek görücek yerler arasında. Davutlar tarihi yerler Kurşunlu manastırı, Zeus mağarası ve Andız Kulesi Davutlar’a en yakın tarihi yerlerdir. Davutlar milli park gezilecek yerler en yakın yer Dilek Yarımadası Milli Parkı bulunmakta, yerli ve yabancı turistler arasın Milli park en çok tercihler arasında yer almaktadır.

davutlar çarşı

Kuşadası Davutlar’da Denize Girilecek En Güzel Yerler Hangisi :

Kuşadası Davutlar denizi nasıl ? Davutlar plajı nasıl gidilir ? Bu soruların cevabı çok basit gelsede, fazlada araması zor olmasada Davutlar plajları ben yinede anlatmak istedim sizler için. Davutlar sahili, Davurlar sitelerden başlar ve Güzelçamlıya kadar devam etmekte. Sitelerin arka tarafında kalan Davutlar plajları en çok tercih edilen plajda davutlar sevgi plajı bu plajda kamp ve konserlerde düzenlenmektedir. Davutlar sevgi plajı giriş ücreti yaz sezonuda 10 tl araç girişi üçreti alınmaktadır,yaya girişler ücretsizdir.Kuşadası sevgi plajına nasıl gidilir çok kolay bir şekilde Davutlar – Güzelçamlı yolu 2’ci km üzerinde yol levhaları bulunmakta çok kolay bir şekilde gidiş sağlıyabilirsiniz.

davutlar plaj

Kuşadası Davutlar’da Eğlence Mekanları :

Yaz ve kış sezonunda değişiklik yapan Davutlar eğlence mekanları çok fazla bulunmasada bir çok alternatifler davutlar siteler çevresinde yaz sezonunda var. Beach clupler, Meyhaneler, ve Discolar yaz sezonunda bulmak mümkündür. Eğlence mekanları genelikle sahil kenarında bulunmakta Davutlar çarşısında eğlence mekanları yok denilecek kadar az sayıdadır.Bu sebeble gece hayatı davutlarda erken saatlerde bitmekte.

davutlar marina

Bir Yorum Yazın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin